Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
GalériaBlogVelkoobchod

E-ShopIBO CZ LOVECFotopast a Fotopasti WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini

WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini

WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini - PO958 WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini
Kategorie: Fotopast a Fotopasti
Cena: 6725.00 s DPH
Kód produktu: PO958
Záruční doba: 2 roky(let)
Hodnocení:
ks:
0 0
Parametry produktu
Fotografie produktu
Doporučené doplňky

Kráčejte s dobou! www.FOTOPASCE.sk vám přináší exkluzivní NOVINKU NASLOVENSKU TRHU - EXTRA VÝKONNÉ Fotopast S WIFI PŘENOSU DAT!

Kamera do přírody od nejrychleji se rozvíjejícího výrobce WILDGAME, jehož IBO Myslivec exkluzivně zastupuje pro ČR a SR. WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini je INOVATIVNÍ monitorovací zařízení. Tuto absolutní novinku Vám exkluzivně přinášíjen www.FOTOPASCA.sk. Wildgame Inovativní fotopast s rozlišením 10 MPx aWIFI připojením s dosahem 100-150 metrů, je spolehlivá kvalitní digitální fotopasts infračerveným přísvitem a volitelným WIFI modulem YN1 (prodává se samostatně). WIFI stromová kamera WILDGAME X10 min je vybavena 36 výkonnými diodami infračerveného blesku s dosahem až 15 metrů. Rychlé spouštění,možnost zachytávat video přes den iv noci, 10 MPx statické snímky a 1,9 X1.4"LCD obrazovka. To je řada vlastností, kterými se pyšní WIFI fotopastiWILDGAME X10 mini. Fotopast je možné připojit i pomocí USB kabelu (součást balení). WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini je napájena pomocí 8 AA baterií(není součást balení) a akceptuje 16 GB SD kartu (není součást balení)DOPORUČUJEME OBJEDNAT!

Vlastnosti:

WIFI přenos na komunikaci s fotopasti. Je možné se pohodlně připojit k fotopasti pomocí wifi modulu s jakýmkoli zařízením s wifi komunikací. Připojte se s Ipod, s notebookem a pohodlně stahujte záznamy aniž byste museli být fyzicky při fotopasti nebo fotopast prozradit.
Komunikace wifi je možná až do 100-150 metrů. Vhodné pro městskou policii, ornitology, ochrana domů, farem, rybníků. Pohodlně stahujete záběry z pohodlí vašeho domova, auta, nebo stanoviště.

  • Funguje jako standardní fotopasti, které znáte
  • Připojitelnost WiFi, jednotka s volitelným WiFi modulem YN1
  • 36-ks diod výkonného infračerveného přísvitu s dosahem až 15 m
  • Zachycuje video přes den iv noci
  • Statické obrázky v ruzlíšení 10,0 MPx
  • 1,9 X1.4 "modrá obrazovka LCD
  • rychlé spouštění
  • balení obsahuje také USB kabel

Výhody: spolehlivá, kvalitní, odolná, kvalita za rozumnou cenu

WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini - PO958 WIFI Fotopast WILDGAME X10 mini

Přidejte své hodnocení

Ohodnoťte produkt

Přidejte svůj komentář k produktu

Zeptat se na produkt / Mám zájem o předvedení stroje

jméno, příjmení

e-mail

tel. číslo (mobil)

kolik je sedm krát 2?

dotaz