Soubory cookie nám pomáhají poskytovat služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s tím, že používáme soubory cookie. Více informací. OK
Tip na dárek
Slevy
Bazar
Galéria
FOTOGALERIE3D FOTOGALERIEVIDEOGALERIE
Blog
Rady a tipy
Velkoobchod

Buďte na jaře připraveni

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 28.03.2018Buďte na jaře připraveni

Vášnivý zahrádkáři ožívají a s nimi i jejich zahrady. Třeba vytáhnout i malé pomůcky a poodstraňovať vše, co v zahradě není potřeba.


OLIGHT M2R Warrior - svítidlo vyrobené do nepohody

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 20.03.2018OLIGHT M2R Warrior - svítidlo vyrobené do nepohody

Svítidla Olight patří dlouhá léta mezi špičku na trhu. V našem blogu se podělíme o zkušenosti s taktickým svítilnou Olight M2R Warrior. Svítidlo nabízí světelný tok 1500 lumenů, je vyrobeno z leteckého hliníku a odolá i tomu nejhoršímu zacházení.


Máte nachystané dřevo na zimu?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 04.10.2017Máte nachystané dřevo na zimu?

Léto nám pomalu, ale jistě končí a tak je třeba pomalu začít s přípravou dřeva na chladné období. Pokud vytápíte dřevem v kotlích, kamnech či krbech, tak těchto skvělých pomocníků, o kterých si řekneme, jistě oceníte.


Slavnost desátého výročí mezinárodní společnosti OLIGHT

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 08.09.2017Slavnost desátého výročí mezinárodní společnosti OLIGHT

Slavnost desátého výročí mezinárodní společnosti OLIGHT - jako zástupce společnosti OLIGHT pro Slovenskou republiku a Českou republiku jsme byli poctěni pozvánkou na velkolepou akci.


Olight S Mini - minilampička, která prosvětlí i nejtmavší noc

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 03.07.2017 Olight S Mini - minilampička, která prosvětlí i nejtmavší noc

Když se Olight S Mini dostala do naší každodenní výbavy pro vycházky do přírody, měli jsme pocit, že půjde o mini-nouzovku pro situace, kdy člověka zastihne v krátkých podzimních dnech tma na cestě z lesa domů. Postupně však zjišťujeme, že jde o svítidlo, které dokáže nabídnout v rámci své výdrže plnohodnotnou službu.


Kdy je ideální čas na zavlažování trávníku?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 09.06.2017Kdy je ideální čas na zavlažování trávníku?

Nejlepší čas na ideální zavlažení trávníku je v časných ranních hodinách nebo v podvečer, kdy je odpařování díky nízké teplotě nejmenší. Nejvhodnější druh zavlažování závisí na velikosti zahrady, zdroje vody i typu zahrady. Dnes se o závlahy mnohem lépe postarají zahradní čerpadla. Ideální je vlastní zdroj vody či alespoň dostatečná zásoba dešťové vody.


Novinka ve světě GPS obojků z Česka za polovinu a máte svého pomocníka pod kontrolou.

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 21.04.2017Novinka ve světě GPS obojků z Česka za polovinu a máte svého pomocníka pod kontrolou.

Firma VNT electronics, s.r.o., představila tento rok nejočekávanější novinku a to GPS obojek, který láká svojí jednoduchostí a hlavně dostupnou cenou. Hlavní oblastí působení společnosti VNT electronics, s.r.o. je vývoj, prodej a distribuce vlastních výrobků pod obchodní značkou Dogtrace. Všechny tyto produkty jsou zaměřeny na zefektivnění výcviku poslušnosti psů a proto se jim daří splnit motto: "Pes pod kontrolou". Při vývoji všech produktů úzce spolupracují s profesionálními sportovními kynology a veterináři.


Odhazujte sníh rychle a bez námahy...

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 02.02.2017Odhazujte sníh rychle a bez námahy...

Překvapily vás ráno haldy sněhu, ale nemáte čas na ruční pracné odklízení sněhu? Pořiďte si šikovného pomocníka ve formě sněhové frézy, který vám ušetří spoustu času a sil. Sníh třeba odhrnovat co nejdříve. Když už je sníh ušlapaný, těžko se frézuje či ručně odhazuje a to platí i v případě, že je sníh mokrý.


Byli jsme na návštěvě ve firmě Swarovski

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 04.12.2016Byli jsme na návštěvě ve firmě Swarovski

Swarovski je rakouský rodinný podnik se sídlem v tyrolském městečku Wattens. V Rakousku se jeho výrobky dnes považují za jakýsi národní symbol a vždy se zmiňují mezi prvními věcmi, pokud je třeba uvést, co by se cizincům v Rakousku doporučilo.


SPYPOINT LINK 4G - fotopast pro profesionály

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 01.12.2016SPYPOINT LINK 4G - fotopast pro profesionály

Trh je zaplaven spoustou různých značek fotopasti, které se často kopírují, a proto neposkytují očekávaný výkon, ale nelze je ani opravit ... Kupujete citlivou elektroniku, od níž očekáváte dokonalý výkon, proto si dávejte pozor na levné napodobeniny od pochybných prodejců a kupujte pouze v ověřených obchodech.


Chcete potěšit svou ratolest?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 18.11.2016Chcete potěšit svou ratolest?

Společnost BRUDER vznikla rokem 1926 díky Paulu Bruder. Ten začal vyrábět hračky vlastnoručně. Po konci 2. světové války pokračoval ve výrobě jeho nástupce - Heinz Bruder. Heinz opatřil lisy a jiné stroje. Nechyběly ani stroje pro úpravu plastů. Společnost BRUDER se začala rozvíjet rychlým tempem, takže plocha o rozloze přibližně 60 m2 byla rázem malá. Psal se rok 1958 a Bruder vydal svůj první katalog malých hraček. Po roce 1975 společnost vybudovala expediční haly a sklady.


Podavače krmiva - efektivní přikrmování

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 14.11.2016Podavače krmiva - efektivní přikrmování

Automatickým podávčom krmiva můžete prikrmovť všechny druhy zvěře, kterou přikrmujete jaderným krmivem. Ať už je to vysoká zvěř, srnčí zvěř, kanci, bažanti, nebo zajíci. Zvěř se naučí chodit na krmovisko pravidelně.


Hledáte šikovného pomocníka pro odklízení spadaného listí?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 03.11.2016Hledáte šikovného pomocníka pro odklízení spadaného listí?

Podzim je v plném proudu a po roce opotřebovávání a obdobích sucha si vaše zahrada zaslouží pomocnou ruku. V našem blogu si povíme něco o šikovných strojích, které vám spolehlivě pomohou udržet vaši zahradu krásnou, silnou, zdravou a uklizenou.


Oblečení Hubertus – německá kvalita za příznivé ceny

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 28.10.2016Oblečení Hubertus – německá kvalita za příznivé ceny

Firma Hubertus produkuje kvalitní oblečení, které je vyrobeno v EU, takže žádná Čína. Hubertus je světoznámé oblečení, které je propracované do těch nejmenších detailů. V naší široké nabídce najdete oblečení do tuhých mrazů, na společné hony, tak oblečení pro malé myslivce. 


SPYPOINT- nejrychlejší fotopasti na světě, které konkurence nedohoní

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 27.09.2016SPYPOINT- nejrychlejší fotopasti na světě, které konkurence nedohoní

SPYPOINT je kanadská společnost, která již po dlouhá léta vyrábí a inovuje špičkové fotopasti, akční kamery a mnoho dalších špičkových produktů, bez kterých se neobejde žádný lovec. Fotopasti SPYPOINT vynikají svou neodmyslitelnou kvalitou zpracování a kvality výsledných fotografií a videí.


Bezstarostný lov s vysokým standardem?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 03.08.2016Bezstarostný lov s vysokým standardem?

Lov je o magických vzrušujících momentech, které zažíváme v lůně přírody. Každý koho pohltí vášeň při lovu si uvědomuje, že kvalitní zbraň je nezbytností. Ať už jedete lovit kamzíka do vysokých hor, srnce na rozlehlé pole, nebo se vydáte na lov jelena do hlubokých lesů s kulovnicí MERKEL budou Vaše zážitky ještě intenzivněji. V zbraních MERKEL se spojují moderní špičkové technologie s tradicí a dlouholetými zkušenostmi zbrojíře z proslulého zbrojního města Suhl. V tomto městě se také vyrábějí zbraně HAENEL-MERKEL.


Špičkové svítidla s doživotní zárukou - OLIGHT

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 04.07.2016Špičkové svítidla s doživotní zárukou - OLIGHT

OLIGHT Technology je společnost, která se specializuje výrobou LED svítidel vysoké kvality. Svítidla LIGHT jsou vybaveny nejmodernější LED technologií a nejvyšším standardem provedení. Primárně se zaměřuje na výrobu svítidel "Premium Aluminium", které slouží pro každodenní použití (EDC), outdoorové, vojenské účely, speciální jednotky, svítidla pro myslivce, záchranářské či pátrací akce a podobně. Vývojáři firmy Olight neustále pracují na rozšiřování základny zákazníků a na zvětšování škály produktů.


Toužíte po krásném zeleném trávníku?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 12.05.2016Toužíte po krásném zeleném trávníku?

Potěšte sebe i svou zahradu už dnes a začněte s mulčováním podle našich tipů a rad.


Máte strach o svou úrodu a majetek?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 15.04.2016Máte strach o svou úrodu a majetek?

Chraňte se efektivně s odpuzovačem ANIMALIT, který odpudí všechny druhy zvěře, když není vítána.


Jak získat trávník, na který budete hrdý?

napísal IBOCZ.cz, publikované dňa 13.04.2016Jak získat trávník, na který budete hrdý?

Ostříhejte ho na ježka ...